Düğünden Önce Son Defa Aldattım Arkadaşıyla

Anlaşma çok basitti.

Babam öğrenci kredilerimi ödeyecek ve bana ihtiyacım olan tüm yiyecek ve barınağı sağlayacak, ancak karşılığında hayatım üzerindeki tüm kontrolümü bırakıp her hevesine hizmet ediyorum. Onun istekli evcil köle “kızı” olurdum ve kiramı onunla ve arkadaşlarıyla uygun gördüğü şekilde yatarak kazanırdım.

Ve anlaşmayı imzalamak için. Onunla evlenmemi istedi.

Karar vermem için aylarca görüntülü sohbet yaptım. ama sonunda kabul ettim. Tüm ihtiyaçlarımın karşılandığı yeni bir başlangıç ​​ve istediğim zaman seks bana bir kazan-kazan gibi geldi. ama şimdi o gün geldiğine göre ikinci düşüncelerim vardı.

ama bunun için çok geç gibi görünüyor. Babamın talimatlarını takip ettim. bu adrese gidin ve tek konuşma hattım sorulduğunda “yapıyorum” olacaktı. Görünüşe göre düğün için özel bir balo salonu kiraladı. Park yerindeki araba sayısı beni biraz endişelendirdi. Sadece tanık olarak yakın arkadaşları olacağı söylendi.

Binaya girer girmez “gelin” olduğumu anladılar (babam kocası değil karısı olarak anılacağım çok açıktı) bir arkadaşı, Jay isminin bana gözlerini bağladığını söyledi ve beni törene hazırlamak için bir odaya götürdü.

Önümüzdeki birkaç saat burada bir bulanıklık. Törene hazırlandığım süre boyunca gözlerim bağlıydı, beni traş ettiler. makyaj yapmak. beni bir peruğa koy ve uzan. Beni giydirdikleri “elbise” inanılmaz derecede hafifti ve havanın içinden geçtiğini hissedebiliyordum.

O odadayken birkaç kişinin üzerimde çalıştığını hissedebiliyordum. ve sık sık ellerim her yerimde dolanıyordu. Sık sık biri sikimi veya kıçımı ovuşturan biri olur. Bazen parmaklarımı kıçıma sokuyor ve beni ne kadar sinirlendirebileceklerini görüyorum.

sonunda birisi geldi ve hazır olduklarını ve beni beklediklerini söyledi. Gözbağımı bir peçe takılı biri için değiştirdi. ve ellerimi arkamdan kelepçeledi. Odanın dışına ve binada başka bir yere yönlendirildim.

birisi bana bir hap verdi ve onu yutmamı söyledi. bana tek söyledikleri sinirlerime yardım edeceğiydi, zaten bu işin içindeydim, bu yüzden söylediği gibi yaptım.

Şu anda yanımda kimin durduğundan emin değilim. Sanırım son birkaç konuğun yerlerine oturmasını ve müziğin başlamasını bekliyoruz. Diğer odadaki kalabalıktan hafif bir mırıltı duyabiliyordum. Bunun büyük bir resmi olay olacağını gerçekten bilmiyordum …

Beni koridordan aşağıya yürüdüyse, beklerken çok elindeydi. beni kendisine doğru çekti ve orada tuttu. parmaklarını ağzıma soktu ve diğer eli beni ona yakın tutarken benim dilimle oynadı.

işittiğimi ısırdı ve bütün bunları kabul ettiğim için acınası bir orospu olduğumu fısıldadı. diğer eli şimdi benim külot benim pislik alay. “Bu gecenin sonunda sana sikimi çarpacağım” diye kabaca beni parmaklamaya başlarken kulağıma hırladı. Bana verdikleri her şey tekmeliyor olmalı, çünkü her dokunuşu elektrik gibi geliyordu. Saldırıya uğramış hissetmek yerine, onun fahişesi olmam gerektiğini hissettim ve her saniyesinden keyif aldım.

Ve sonra müzik başladı. Klasik “işte gelin geliyor” mekanda kükredi ve kapıların açıldığını duyabiliyordum. Gizemli avukatım buna razı olmadı. beni orada tuttu, parmaklarımı kıçımı harap ederken, kulağımı ve boynumu kemirerek parmaklıyordu. Kıvrıldım ve inlemelerimi bastırmaya çalıştım. “Bizim için çok iyi bir fahişe olacaksın” diye alay etti.

Avlumun nihayet yumuşamasıyla kalabalıktan kahkaha ve alkış duyabiliyordum. Kim bilir kaç kişinin önünde ortaya çıktıktan sonra kırmızının gölgesini ancak hayal edebiliyorum. Nefesimi tutmam için bana bir dakika verdi. “Kocanız sizi bekliyor,” dedi ve beni koridordan aşağıya doğru sürüklemeye başlarken kolumu çekiştirdi.

Koridordan aşağıya yürümek bir ömür sürmüş gibi geldi ama sonunda durduruldum. Eskortum kıçımı oldukça sert bir şekilde tokatladı ve ben de biraz gevezelik ettim. kalabalıktan biraz kahkaha koptu ama şaşırtıcı bir şekilde buradaki çoğu insan bu düğünü ciddiye alıyor gibiydi.

“Kesinlikle çok güzel görünüyorsun” dediğini duydum babam. duvağım / gözbağım üstümden kaldırılırken. gözlerimin tüm ışıkların telaşına alışması biraz zaman aldı. ve kendimi içine soktuğum saçma duruma alışmak için daha uzun bir an.

En az 50 kişinin katılması gerekiyordu. Görünüşe göre babam bana karışıklık topluluğuna çok dahil olduğunu söylediğinde öpüşmemişti. Düğün için tamamen dekore edilmiş büyük bir balo salonundaydık. bu alabildiğin kadar resmiydi. Görünüşe göre renklerimiz beyaz, açık şeritli ve açık pembe … Yanında babasının yanında duran üç adam, sağdıç ve beni koridorda yürüyen sağdıcı vardı. arkamda da üç kadın vardı. nedimelerim tahmin ettim. memurumuz, muhtemelen 60’lı yılların sonunda, ama yine de oldukça formda olan yaşlı bir adamdı. Ben hariç herkes güzel giyinmişti. Tamamen beyaz giyimliydim ve ‘elbisem’ aslında beyaz bir geceliğiydi. Bir şekilde döndüm ve bir anlığına kırmızının daha koyu tonu.

“Diz çök,” dedi baba komutan bir ses tonuyla. Ona öfkeyle baktım ve olan her şeyden biraz korktum ama şimdi tam olarak geri dönemezdim. dışında. herkes ne kadar zor olduğumu görebiliyordu. bir parçamın bundan hoşlandığını biliyorlardı.

Bu yüzden yakında kocamın önünde dizlerimin üzerine çöktüm.

Hiç zaman kaybetmedi, elbisesinin pantolonunu çözdü, sikini çıkardı ve ağzıma soktu. Protesto için tek bir söz söylemeye çalıştım ama o kadar çabuk yaptı, her şeyi ne kadar hafif bir hrmmph çıktı. Bu adamın özgüveninden biraz etkilendim. birçoğunun önünde bu kadar küstahça bir şey yapabilmek.

Görevli konuşmaya başladı. Dinleyicilere yüksek sesle, “Bu ikisini kutsal evlilikte birleştirmek için bugün burada toplandık,” dedi.

Görevlinin söylediklerine gerçekten dikkat ettiğimi söyleyemem. babalar ağzımda horoz ikincil görünüyordu, kafamın arkasındaki güçlü elleri hızımı kontrol ediyordu. Zamanını aldı, çok yavaşça boğazıma girip çıktı. ara sıra tamamen dışarı çeker ve sikini yüzüme sürtünürdü, ta ki geri çekilip başımı sikine geri zorlayana kadar. ara sıra kafamı çok ileri çekerdi ve ellerim hala arkamda kelepçeli olduğu için dizlerimle kendimi dengelemeye çalışmam gerekirdi.

bu uzun bir süre devam etti. ama sonunda babam gitti ve sunağın yanına oturdu ve ben önünde diz çökmüştüm. sağdıç ve nedime gelip küçük bir konuşma yaptılar. ve önümde kim varsa ona sözlü olarak seslenmem söylendi. ben de yaptım. kendi rollerini yaptıkları gibi, her birinin bacaklarının arasında, horozlarını emiyor ya da pisliklerini alıştırıyorlardı.

Bana gerçekten sorun çıkaran tek kişi sağdıcıydı. diğerleri sadece önümde durdu ve ağzımı onlara çektiler. ancak en iyi adam çok daha sertti. beni neredeyse değişime sürükledi. ve beni buna karşı oturttu. başımın arkasındaki değişiklik ile orada öbür tarafa oturabilir ve yüzümü istediği kadar kabaca sikebilirdi. ve kesinlikle sert olmaktan hoşlanıyordu …

mikrofondaki bir klibe konuştu, daha ziyade kalabalığa bakarken kaba bir şekilde konuşmasını yaptı. en iyi arkadaşının gerçekten yerleşecek birini bulacağını asla düşünmediğiyle ilgili bir şeyler söylüyordu. o kişinin babasının ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça küçük bir fahişe olması gerektiğini, ama beni bulduğu için çok sevindi. aletini ağzıma çarptığında sözleri arasında bir sürü homurtu vardı. Yapabileceğim tek şey, horozunun her tarafına gagalamadan denemek ve tutmaktı, elimden gelenin en iyisini yapsam da, sonunda çenemi ağrımayı durdurdu.

İnsanların bunca zamandır özgürce ağzımı sömürmelerinin tek kopuşu, erkeklerin çok yakınlaşmasıydı. bugün içimdeki ilk cum kocam olması gerektiği söylendi.

memur bile sözlerini söylerken ağzımı kullanarak bir dönüş yaptı.

sonunda törenin sonuna yaklaşıyorduk ve kocam yine önünde durdu. Nefes almaya çalışırken nefes nefese oturdum. ve zavallı boğazıma yapılan saldırılardan kurtulmak. yerde kalmam söylendiği halde nihayet kelepçeli ellerimi çözdüler.

memur öne çıktı ve bana bir kez daha aletini teklif etti. bu sefer babamın elini başımın arkasında memurların sikine yönlendirdiğini hissettim. bu yüzden direnmedim ve sikini iyi bir kız gibi emdim.

memur yeminlerimizi okuma zamanının geldiğini söyledi.
Bunu ağzımda bir horoz varken nasıl yapacağımdan emin değildim ama şeref hizmetçisi öne çıktı ve bana yeminlerimi okumaya / anlatmaya başladı.

nasıl dinleyeceğimi, sadık olacağımı ve yaptığı tüm seçimlerde babanın yol göstericiliğini izleyeceğimi kalabalık için okudu. elimden geldiğince her kararını destekleyeceğimi. hepsi onun küçük seks oyuncağı olacağımı ve ne derse onu yapacağımı söylemenin çok kibar yoluydu. İyi bir hizmetçi eş olarak yapmam gerekenlerin listesini okurken, babam arkamdan yürüdü ve beni ellerimin ve dizlerimin üzerine kaldırdı. külotumu kenara çekti ve bacaklarımın arasına yerleşti. Yeminlerimi tamamlarken deliğimi parmaklarken hissetti.

Şeref hizmetçisi benim için yeminlerimi okumayı bitirdiğinde deliğimi yağladı. horozunu kıçıma bastırdı ve itti. Kocamın horozu ilk kez bana kadar bastığında saf bir ecstasy. kendi yeminlerini okurken çok yavaş ve şehvetli bir şekilde horozunu içime ve dışıma hareket ettirdi. beni her zaman nasıl destekleyeceğini ve önemseyeceğini. aç ya da üşütmeme asla izin vermezdi. bir daha asla yalnızlık hissetmeme izin vermezdi.

İçeri ve dışarı hareket eden horozlara odaklanmakla meşgul olduğum için sadece özünü anladım.
Kocam yeminini bitirdi ve ikisi de geri çekildi ve beni sırtıma çevirdiler. Kocam hızla kendini yeniden soktu ve memur, horozunu hemen bekleyen ağzıma geri itti.

bu sefer daha güçlüydüler. İkisi de bana sert bir şekilde giriyor. Memur, horoz dolu ağzımın yanında bir mikrofon tuttuğu için fahişe inlemelerim mekanı doldurdu. Görünüşe göre, bana girerken, yasal olarak evli eş olmayı kabul edip etmeyeceğimi sorduklarını duymamıştım. Haftalık olarak başımı memurun horozundan uzaklaştırmaya çalıştım, ama beni orada tuttular ve acımasızca beni becermeye devam ettiler. İtişler arasında aşırı derecede boğuk bir “Yaparım” bıraktım, kocamın kısa bir süre sonra yapıyorum dediğini duydum. memur horozunu çıkardı ve kocamın benimle yolunu bulmasına izin vermek için geri adım attı.

Şimdi kocam bana horozunu dövdüğü için “O zaman şimdi sizi karı koca ilan ediyorum” sözlerinin belli belirsiz farkındaydım. Törenin tüm sözlü ve alaylarından sonra babamı hissetmem çok uzun sürmedi ‘

babam birkaç kez daha içime girdi ama sonunda çekildi, izleyicilerden bir alkış geldi ve hemen hemen herkesin kendine veya bir başkasına dokunduğunun farkındaydım. Gerçi gerçekten umursamadım. Her yerime boşalmıştım ve şu anda büyük bir titreyen karmaşa vardı. Oraya koyduğum düğün belgesini bana imzalattılar.

Daha sonra memurun babasının yakın bir arkadaşı olduğunu ve ona internet üzerinden rütbesini verdiklerini öğrenmiştim. yani aynen böyle. Yasal olarak pek tanımadığım bir adama bağlıydım. o an benim için kesinlikle önemli değildi.

Kafam, yeni keşfettiğim büyük mutluluk içinde yüzüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

beylikduzu escort sirinevler escort