İLK KEZ BAŞKA BİR ÇİFTLE BİRLİKTE OLDUK

Bu, eski ortağımın sallanmaya ilgi duyması için yazdığım bir hikaye. Hoşuna gitti ve benden onu yazdırmamı ve sevişirken ona okumamı istedi … ve bu kısa sürede bazı gerçek yaşam maceralarına yol açtı. Beğenmenizi ümit ederim.

++++++++++++++++++++++++++

Arkadaşlarımız, Derek ve Sally ile evlerinde akşam yemeği için buluşuyoruz. Onlar benim sadece kısa bir süredir tanıdığım ama iyi geçinen yeni arkadaşlar ve senin hakkında çok şey duydular ve seninle tanışmak istiyorlar. Derek, 40’lı yaşlarının sonlarında, uzun boylu ve zayıftır ve çevre hareketindeki işine aldığı rahat bir duyguya sahiptir. Sally biraz daha genç, belki 40 ve oldukça uzun, mavi gözleri ve uzun sarı saçları, ince bir figürü ve sağlıklı bir ışıltıya sahip yumuşak ve nazik bir yüzü var. O bir masaj terapisi.

Çirkin, davetkar bir evleri var ve bizi sıcak bir şekilde karşılıyorlar. Sizi onlarla tanıştırıyorum ve hepimiz başından beri iyi konuşuyoruz, Derek ve ben sohbet etmeden önce, sen ve Sally birbirinizi daha iyi tanımadan önce hep birlikte sohbet ediyoruz. Bir aperatif alıyoruz ve hayatımızı tartışmak, birbirimizi daha iyi tanımak için oturuyoruz. Derek ve Sally yaklaşık yirmi yıldır birlikteler ve hala çok açık bir şekilde birbirlerine aşıktılar.

“Ama” dedi Sally, “ikinizin de harika bir birlikteliği paylaştığını görüyoruz. Birlikte çok iyisiniz ”. “Evet” dedim, “kendi yolumuzla epey bir şey yaşadık ve şimdi bunu çok iyi atlattığımızı düşünüyoruz – bizi çok yaklaştırdı ve iyi bir alandayız”. “Ve”, diyorsunuz, “Hugh’nun asla evcilleştirmeye çalışmayacağım vahşi tarafı olduğunu biliyorum – bu onun kimliğinin bir parçası”. “Tüm bunları biliyorum Ash”, diye yanıtladı Sally, “ve ilişkinizin bu kadar erken döneminde bu kadar bilgelik göstermenizden etkilendim. Hepimiz gülüyoruz.

Yakında evde pişmiş yemeğe oturuyoruz. Sohbet, sıcak yaz akşamında, pencerelerden gelen hafif meltemle sofra mumlarının hafifçe okşadığı bir ortamda devam ediyor. Biraz ortam müziği çalıyor ve hepimiz çok rahatız, yemeyi bitirdikten sonra kanepeye çekiliyoruz. Derek bize Amaretto’ları döküyor.
Son uçuşunuzdan dolayı boynunuz biraz ağrıyor ve Sally kanepenin arkasına gelip size masaj yapmaya başlıyor. Onun büyük ellerinin işlerini yaptığını hissediyorsunuz: yumuşak, güçlü, hassas. Ağrı eriyor ve mutlu bir uyanık gevşeme durumuna giriyorsunuz. “Cennetteyim” diyorsun. Bir süre konuşmaya devam ediyoruz, bir Sally boynunuzu çalıştırıyor ve içkilerimizi yudumluyoruz. Sohbette bir durgunluğun ardından ona, “Sally, Derek’in vahşi tarafı hakkında ne demek istiyorsun? Peki buna nasıl saygı duymaya başladınız? ”. İkisi de gülüyor. “Aslında Ash” diyor Derek, “ona saygı duyduğunu ve evcilleştirmeye çalışmadığını söylüyor, ama bir anlamda onu evcilleştirdim!”. Gerçekten mi? “Sally, bu ne anlama geliyor”? “Dürüst olmak gerekirse, Derek her zaman biraz kadınsı bir adam olmuştur ve bundan dışlanmış ve tehdit edilmiş hissetmek yerine, Onun gerçek doğasını benimsememe izin verdim ve kendimi tehdit altında hissetmektense içerilmiş hissetmeme izin verdim. Ve tamamen açık konuşmak gerekirse, bunu özgürleştirici buldum … ilk başta, Derek’in başa çıkmakta bile zorluk çektiğini düşünüyorum ”.

Şimdi oldukça meraklısın. “Ne oldu?” diyorsun. “Pekala”, dedi, “Ne zaman dışarı çıksak, Derek her zaman diğer kadınlarla, arkadaş veya yabancılarla flört ederdi ve bir kez, eve gelip bu konuda büyük bir tartışma yaptıktan sonra, onunla flört edebileceği konusunda anlaştık kadınlar, erkeklerle flört edebilseydim … ama sadece ikimiz de orada olsaydık ve sadece diğer kişi üzülmediyse. Bu bizim kuralımızdı. Başlangıçta bunu kıskanması ve yaptığı zaman benim üzerimde yapabileceği etkiyi görmesi için empoze ettim ve gerçekten bunu yaşamak istemedim. Ama bir gece bir bara gittik ve bana bakan bir yabancı buldum, bu yüzden onunla göz teması kurdum ve flört etmeye başladım ve şaşkınlıkla bundan zevk aldığımı gördüm. Heyecan vericiydi. Bu bir süre devam etti ve Derek fark etti,

Bu yüzden Derek’e hiçbir şey söylemeden ayağa kalkıp dans pistine tek başıma yürüdüm. Oldukça kalabalıktı ve ortasına gittim, böylece kendimi çok yalnız ve halkın gözünde hissetmeyecektim. Hemen hemen barın diğer tarafındaki adam geldi ve bana katıldı. O gençti ve çok yakışıklıydı ve bir çekim hissettim. Yakın ve mantıklı bir şekilde dans ettik ve Derek’in orada oturduğunu unuttum ve şarkıdan sonra şarkılar için anın tadını çıkardım. Bir süre sonra beni vücuduna yaslamak için yaklaştı ve heyecanlandı. Ben de öyleydim ve elleri belime ve altıma hafifçe sürtündü. Sarhoş ediciydi. Kendimi kaptırıyordum ama başlangıçta Derek’i hatırladım. Oturduğu yere baktım ama artık orada değildi. Ani bir şok hissettim ama sonra hemen yanımda olduğunu gördüm. başka bir kadınla dans ediyor ama benim yönüme dikkatle bakıyor. O zamana kadar onu neredeyse on yıldır tanımama rağmen, yüz ifadesini anlamak benim için zordu. Korkmuş mu, kızgın mı, kıskanç mı, heyecanlı mı, deli mi … ya da ne olduğunu bilmiyordum! ”. Biraz endişelendiğimi itiraf etmeliyim ama sinirlerimi korudum ve yabancıyla dans etmeye devam ettim. Ama bir dakika kadar sonra ve ondan çok etkilenmeme rağmen, beni öpmek için öne uzandı ve büyü bozuldu … Görünüşe göre bu, Derek ve benim anlaştığımız şeyin bir adım ötesine geçmişti ve ben artık şu anda hissedilmiyor. Geri çekildim ve kaçmak için bayanlar tuvaletine tökezleyerek bahanelerimi uydurdum. Banyo kapısına vardığımda, Derek çoktan oradaydı – bir bahane bulmaya gittim, ama beni tuttu ve tutkuyla öptü. O noktada heyecanım, belirsizlikten, güvenden, coşkudan korkma … kocam için şehvetle birleşti, bana da maruz bıraktığı şehvetle karşılık verdi. Beni aceleyle dışarı çıkardı ve karanlık sokağın köşesinde, beline kaldırdı, beni duvara doğru itti ve içime girdi. O kadar ıslandım ki direk direğine kaydım ve üzerine çok sert bir şekilde doruğa ulaştım. ”

Daha sonra sessizce arabaya geri döndük. İkimiz de seks kokuyorduk ve ben titriyordum. Neredeyse tamamen sessiz bir şekilde eve gittik ve sonra duş yaptık, uzun süre konuştuk ve sonra yatağa gittik – ve onunla daha önce hiç ifade etmediğim bir açıklıkla seviştim. O gece uyumadan önce, önemli ve iyi bir şey olduğunu fark ettik ”.

Sally gülümsedi, ellerini boynundan çekti ve içkisini yudumladı. Hepimiz sustuk. “Bundan sonra ne oldu?” Dedin. “Eh” dedi John, “Sally’nin başka bir adam tarafından heyecanlandığını, hatta belki de tatmin edildiğini görmekten gerçekten zevk alabileceğimi fark ettim. Ve Sally belki de biraz vahşi bir tarafı olduğunu fark etti, bu da bizi her şeye rağmen o kadar da farklı göstermedi. Bundan sonra, bir … sonra ne yapacağız? ”

“Ve?” Dedin? “Pekala” dedi Sally, “burada ve orada birkaç şey yaptık, ama her zaman birlikte ve her zaman eğlence ve hafiflik göz önünde bulundurularak, karanlık hiçbir şey yok. Sanırım başarmayı başardığımız şey, ışık ve karanlık arasındaki farkı biliyoruz ve ışıkta kalıyoruz. Çünkü günün sonunda ve çoğu eş değiştirme çiftinin aksine, aslında birbirimizi daha çok seviyoruz ve önemsiyoruz ve birbirimizi incitecek şeyler yapmayacağız. ” “Örneğin” dedi Derek, “herhangi biriyle flört ederken, sadece hoş, sıcak çiftlerle oynayacağız”.

“Çiftler” mi diyorsun. Gülümserler. “Evet, bazen arkadaşlarla samimi zamanlarımız oluyor”. Ama rahatlamak için duygu doğru olmalı. Orada değilse, zorlanamaz. Ve ikimiz de – hepimiz – aynı şekilde hissetmeye ihtiyacımız var. “Nasıl biliyorsun” diye soruyorsun. Sally güldü. “Ash sorduğuna göre, konuşmak ve sonra dokunmak, bunu hissetmenin en iyi yolu. Diğer çift tarafından dokunulmaktan ve ona dokunulmasından hoşlanmıyorsak, kesinlikle daha ileri gitmek istemeyeceğiz. Ama beğenirsek, her şeyin harika olma ihtimali yüksek. ”

“Bütün bunlar hakkında ne düşünüyorsun Hugh?”, Diyorsun bana. Size bakıyorum, kanepede mavi pareonunuz ve beyaz üstünüzle oturuyorum, arkanızda Sally boynunuzu okşuyor. Tamamen rahatsınız ama gözünüzde de biraz yabancı bir bakış var. “Pekala, şimdiye kadar beğenmişsiniz gibi görünüyor bana” diyorum. Güleriz. “Çok fazla”, bir gülümsemeyle güveniyorsunuz ve yavaşça gözlerinizi kapatıp kendinizi masaja bırakıyorsunuz.

Derek sorgulayan bir bakışla bana baktı ve ben de ona bakıyorum. Birbirimizi anlıyoruz. Yavaşça odadan çıkar ve küçük bir şişeyle döner, size doğru hareket eder ve ayaklarınızın önünde diz çöker. Ayaklarınızı kaldırır ve ayakkabılarınızı çıkarır, ellerine biraz yağ uygular ve ayaklarınızı ve ayak bileklerinizi ovmaya başlar. Yumuşak bir onay mırıltısı veriyorsun ve bir dakika sonra gözlerini biraz açıyorsun, el çiftinin Derek’e ait olduğunu görüyorsun. Dudaklarınız neredeyse algılanamayan bir gülümsemeyle ikiye ayrılır ve gözlerinizi tekrar kapatırsınız.

On dakika boyunca oturup başınıza ve ayağınıza – vücudunuzun üst ve alt kısmına – masaj yapılırken izliyorum. O kadar rahatsınız ki neredeyse uyuyormuş gibi görünebilirsiniz. Ama Sally’nin elleri omuzlarınıza ve siz göğüs kaslarınıza inerken, meme uçlarınızın bluzunuzun altında sertleşmeye başladığını görüyorum. Ve Derek’in elleri ayak bileklerinizden ve baldırlarınıza doğru ilerlerken, göğsünüz biraz daha hızlı yükselip alçalmaya başlar. Hepimiz bunu görüyoruz ve siz kanepeye uzanırken birbirimize bakıyoruz. Yavaşça, Sally aşağı iner ve yavaşça göğüslerinize masaj yapmaya başlar, avuç içleriyle ve parmaklarıyla bluzunuzun üzerine yumuşak daireler çizer. Başka hamle yapmıyorsun, ya da öyleyse, onlar benim için anlaşılmaz. Ama dizlerinizin bağlarını çalıştıran Derek’in elleri, yavaşça uyluklarınızın önüne doğru kaydığında, hafif bir nefes alırsınız. Yavaşça, tekrar aşağı kayarlar, tekrar yukarı kayarken, onları hafifçe içe doğru çevirir, böylece uyluklarınızın iç kısımlarını okşarlar … yarıya kadar yukarı hareket ederler ve siz de bacaklarınızı açarsınız. Ama elleri orada durur ve sonra geri kayar. Bacaklarınız açık kalır ve nefesiniz kısalır. Sally hala göğüslerinin etrafında dolaşıyor. Yine, yavaşça, Derek ellerini uyluklarınızın ortasına kaydırır ve bacaklarınız titremeye başlar. Bacaklarınızı biraz daha geniş açın ve altınız kıvranır. Sonra yine durur ve yavaşça geri çekilir. Gözleriniz kapalı kalıyor ama dudaklarınız açık ve nefesiniz daha da kısalıyor. Dudakların kuru ve onları yalıyorsun ve şimdi popon kıvranıyor. Derek ellerini çok yavaş bir şekilde tekrar yukarı kaydırırken, popon koltuk minderine yaslanmaya başlar. Malaya peştemâli, uyluklarınızın ve Derek’in üst kısımlarına doğru itilir ve iç çamaşırınızı görebilir. Penisim sert ve Derek’in de benzer şekilde kısıtlandığını görebiliyorum. Ama sanki trans halindeymişsiniz gibi gözleriniz kapalı kalıyor.

Derek’in elleri tekrar yukarı kayıyor ve bu sefer daha yükseğe çıkıyorlar, kalçalarınızın üst kısmına doğru kayıyorlar ve sonra aşağıya doğru, kıçınızın yanaklarını hissetmek için onlara masaj yapıyor, kalçalarınız ona karşı eğilirken onları sıkıyorlar. Amının kokusunu alabiliyorum ve duyularımı şehvetle dolduruyor. Sally’nin elleri karnınıza, sonra da göğüsünüze doğru hareket eder, bu sefer dik meme uçlarınızı başparmağı ile parmaklarınız arasında sıkıştırarak bluzunuzu iterler. Derek’in elleri kalçalarınızın etrafında dolanır ve kalça kemiklerinizde yavaşça yoğurur. Gözlerin kapalı kalıyor ama sessizce inlediğini ve inlediğini, kıçını sıkıp çözdüğünü ve amının aroması odaya nüfuz etmeye başladığını bil. Kedimizi iç çamaşırınızın altında, sıcak, nemli, kaygan, parıldayan hayal edebiliyorum. Derek’in elleri yavaşça Venüs höyüğünüze doğru hareket eder ve sizi yavaşça ovalar. Aynı zamanda meme uçlarınız sıkışıyor. Tüm vücudunuz titremeye ve titremeye başlar ve göz kapaklarınız hafifçe açılmaya başlar. Sana doğru hareket ediyorum ve üzerine eğiliyorum, yüzümü seninkine çeviriyorum ve dudaklarımı seninkine bastırıyorum. Cevabınız iştahla ve ağızlarımız ve dillerimiz derin, tutkulu bir öpücükle dolanıyor. Ve biz bunu yaparken, Derek’in parmakları höyüğünüzün üzerinden aşağı kayıyor ve amcık dudaklarınız arasındaki şişmiş ve nemli yarıkların izini sürüyor. Titremeniz ve inlemeniz daha şiddetli hale gelir; parmağı klitorisinizi bulur ve orada ovalar, şiddetli bir şekilde titrer ve kasılar, ağlarken dudaklarımız ayrılır ve ağzınız açık ve yüzünüz kaşlarını çattığında ve Sally meme uçlarınızı sıkarken, büyük gerilim kırılır ve şiddetli bir şekilde gelirsiniz Derek’in parmaklarının üzerinden

Uzuvlarınız gevşek ama gözünüzde bir ateş var ve odanızda seksinizin kokulu kokusu var. Tekrar derinlemesine öpüşüyoruz ve yaptığımız gibi kot pantolonumun altındaki horozumu hissetmek için elinizi kasığıma uzatıyorsunuz. “Hadi daha rahat edelim” diyorum ve kot pantolonumun düğmelerini açmaya başlıyorum. Hala meme uçlarınızı nazikçe ayarlayan Sally’nin elleri yardımcı olmak için uzanır. Tüm düğmelerimi çözdü ve kotumu kalçalarımın üzerine çekti. Benim horozum külotumdan patlıyor ve o zaman kancadan çıkar ve onları da düşürür. Sonra başınızın ve boynunuzun altını kaldırıyor, yanınızda dururken beni ağzıma alabilmeniz için sizi kaldırıyor. Ağırlığı kendiniz alırsınız ve bir tarafa dönersiniz; Şaftımı ve toplarımı yalarken dirseklerine yaslan ve ağzına horoz başını al. Sally’nin elleri kıçımın altında ve bacaklarımın arasında kalçalarımı okşayarak hareket ediyor,

Siz bacaklarınız açıkken yan tarafınızda yatarken Derek, çatlağınıza takılmaya devam ederken, külotunuz sırılsıklam ve amınız sıcak. Kalçanıza kadar uzanıp külotunuzu aşağı çekiyor. Kasık kıllarınızı ve parıldayan sularınızı gördükçe nefes alır. Dilini ve parmaklarını doğrudan üzerinizde istiyorsunuz ve bunu hissederek yüzünü kasıklarınıza indiriyor, lezzetli aromayı soluyor ve dilini hafifçe vajinanıza sokuyor. Tekrar titremeye başlıyorsunuz ve o uyluklarınızın tepesinde küçük öpücükler planlıyor, sonra her seferinde klitorisin üzerinde durarak, kedinizi yukarıdan aşağıya doğru yavaşça yalama ritmine başlıyor.

Sen beni emerken ve Sally beni okşarken, ellerim Sally’nin göğüslerini hissetmek için hareket ediyor. Büyük ve dolgun ve senin gibi ellerimin altında hissettiğim sert meme uçları var. Bana doğru eğildi ve beni dudaklarımdan, sonra kulak mememi ve sonra dudaklarıma geri öptü. Güvesini hafifçe açar ve dillerimiz derin, duyumsal bir öpüşmeye başlar. Sonra seni ihmal etmek istemeden eğilir ve yanağını yumuşak bir şekilde öper, aynı zamanda üstünü çıkarır. Göğüsleri çok beyaz ve meme uçları pembe. Ağzınızı horozumdan alıyorsunuz ve yaptığınız gibi, yanımıza diz çöküyor ve sözsüzce, eliyle şaftı yavaşça pompalarken, ağzına horozumu alıyor. Uzun, yavaş hareketlerle beni emiyor ve baş aşağı yukarı hareket ettiğinde göğüsleri hafifçe sallanıyor. Bir elini çekip eteğinin altına uzanıyor, bacaklarının arasında hissediyor. Elini kaldırdığında, parmakları kedi sularıyla parlıyor. Onları ağzıma götürdü ve ben parmaklarını emip yalıyorum ve sonra seni bir kez daha öpmek için uzanıyorum.

Bu arada, Derek diliyle ve sonra da parmaklarıyla kedinizi keşfederken kıvranıp kıvranıyorsunuz. Yüzüne sıvı su bulaşmış ve Sally kendi keşfini yapmak için karşıya geçiyor. Önünüzde diz çöker ve ilk defa, amınızın üzerinde bir kadının dilini hissedersiniz. Derek çok heyecanlı ve Sally’nin eteğini çekip çıkarıyor – iç çamaşırı giymiyor ve koyu kahverengi halka açık saçları tamamen çıkıyor ve kıçını yanaklarını yayıyor ve yüzünü seksine dikiyor. Aynı zamanda kot pantolonuyla uğraşıyor ve onları yuvarlıyor. Benim gibi penisi külotunun içinde sert ve sen onu incelemek için yukarı bakıyorsun. Onu çağırmak için elinizi kaldırdığınızda size bakıyor. Sally bacaklarınızın arasından çekiliyor, etrafta dolaşıyor ve siz oturmanız için yeniden ayarlanıyor. Önünüzde diz çöker ve külotunun belini alır, siz onları penisinin üzerinden çözer ve dizlerinin üzerine doğru çekersiniz. Horozu oldukça kalın – kalın ve sünnetsiz – ve sıvı sızdırıyor. Elinize alırsınız ve berrak sıvıyı yalarsınız ve dilinizin hissiyle yukarı doğru hareket eder. Daha sonra, daha sıkı tutarak ağzınızı açarsınız ve yavaşça başınızın üzerine indirirsiniz, tamamen ağzınıza alırsınız ve etrafını olabildiğince sert bir şekilde emersiniz. Derek homurdandı ve heyecan içinde kendi penisimin sarsıldığını hissediyorum. Sally yanınıza geçer ve aynı pozisyonu benimser. Hepimiz içerideyiz, yanımda Derek, yanınızda Sally ve ağızlarınız çekilirken birbirimizi işaret edip bir merke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

beylikduzu escort sirinevler escort