Kocam Çocuk İstiyordu

Adım Gül, 32 yaşında, sarışın, mavi gözlü, 52 kiloda evli bir bayanım. Çekici bir kadın sayılırım, her dışarı çıkmamda kesinlikle erkekler tarafından iltifatlar alırım. Kocam bir kamu çalışanı ve benim ilk erkeğim.
Bu zamana kadar kocam dışında ne biriyle çıkmışlığım ne de cinsel ilişkim olmuştur. Seks konusunda bildiğim her şeyi kocamdan öğrendim. Halen de fazla bir şey biliyorum diyemem.
Kocam seksten çok fazla hoşlanan biri değil. Sevişmeye başlar başlamaz hemen içime girer, en fazla iki dakika sonra içime boşalır ve yan dönüp yatar. Yatakta bu hareketten başka hiç bir hareketini görmedim şu ana kadar. Her defasında böyle oluyor. Böyle olunca da hiç zevk alamam.
Evleneli yedi yıl olmasına rağmen çocuğumuz olmadı. Çocuk yapmayı sürekli deniyoruz ama bir türlü olmuyor. Doktora gittik, kocamdan kaynaklanıyormuş. Sebebi sperm azlığı imiş ve aslında uzunca bir tedavi ile giderilebilirmiş.
Ben bunu hiç sorun etmedim. Kocamı gerçekten çok severim. Bilmiyorum, belki ilk ve tek erkeğim olmasından kaynaklanıyordur. Çünkü dediğim gibi, ondan başka bir erkekle hiç ortamım olmadı. Ama kocam sürekli çocuk çocuk diye tutturuyordu.
Bunun gerçekleşmesi için tedaviye gitmemiz gerektiğini konuşurduk sürekli. Ama bu tedaviye başlamak için kocamın ne fırsatı vardı, ne de parası yetiyordu. Sürekli özel doktorlara gidilecek, özel ilaçlara, doktorlara para harcanacak…
Doktordan sonra bu konuşmalar günlerce sürdü. Böyle bayağı bir zaman geçti ve kocamın zaten pek fazla sayılmayacak sevişme isteği gittikçe azaldı. Bir süre sonra, yatakta kocam sürekli başka erkeklerden, benim başka bir erkekle seks yaparak hamile kalmam alternatifinden söz etmeye başladı.
Bunu kekeleyerek ilk söylemeye çalıştığında orgazma iyice yaklaşmış, son aşamaya gelmiştik. Şaşırdım, irkildim, fakat o aşamada sevişmeyi kesip bırakamadım. Kocam bir yandan içimde gidip geliyor, bir yandan da sürekli kulağıma bir şeyler fısıldıyordu.
“Ohh… Gül… İzin ver yapalım bunu… Doktorlarla uğraşmayalım, boşu boşuna dünyanın parasını harcamayalım. Birini bulalım. Spermleri bol, sağlıklı, kuvvetli, aygır gibi biri olsun. Spermlerini versin bize… İçine akıtsın. Çocuk sahibi olalım aşkım. Ohhh… Aygırın biri döllesin seni…”
Sürekli bunları söyleyerek, sonlara doğru bağırarak hiç olmadığı kadar sertleşen sikiyle gidip geldi içimde, haykırarak boşaldı. Tabi bunun etkisiyle ben de güzel bir orgazm yaşadım.
Neden bilmiyorum ama, kocamla her sevişmemizde ısrarla bunları konuşarak beni ikna etmeye çalışıyordu. Ama benim bunu nasıl yapacağımı düşünmüyordu. Zamanla başka bir erkekle seks yapmam konusunda baskıları iyiden iyiye arttı. Bana yaşattığı zevk hoşuma gittiğinden direkt kesip atamıyordum da… Geçiştirmeye çalışıyordum bu sapıkça düşünceleri…
Tamam, sonuçta çocuk sahibi olacaktık, ama benim bir başkası ile seks yapacak olmamın düşüncesi sanki kocamın daha çok hoşuna gidiyordu ve onu azdırıyordu. Kocam resmen beni bir başkasına siktirmek istiyordu ve sanki çocuk olayı ikinci planda kalmış gibiydi. Başka bir erkeğin altına yatmamdan müthiş zevk alacaktı. Bunları ne zaman anlatsa hep konuyu kapatıyordum. Çünkü bunları dinlemesi bile beni ürpertiyordu.
Neyse bu konu aylarca hep dolaşıp durdu yeniden açıldı. Artık bende sabır kalmamıştı. İstemiyordum. Gerçekten bu istediği şeyi yapmak istemiyordum. Ve kocamın bu konuda sorularına da cevap vermiyordum artık.
Kocamla bir gece yatakta sevişirken yine aynı konuyu açtı. Beni sırtüstü yatırmış hem amıma gidip geliyor, hem de bizim ev sahibimiz Cemal beyi anlatıyordu. Ara sıra içmeye giderlerdi erkek erkeğe… Bir akşam birayı fazla kaçırmışlar. Barın tuvaletinde sarhoş bir şekilde yan yana işerlerken adamın yarağını görmüş ve şok olmuş.
Bana, Cemal beyin kapkara, kalın ve uzun bir yarağı olduğunu, onu içime alamayacağımı, amımı yırtacağını söylüyordu. O anda kocamın bana gaz veriyor gibi hali vardı. Cemal beyle benim hakkımda konuştuklarını, çocuğumuzun olmayış sebebini falan anlatmış. Cemal beyin de Liseye giden iki tane çocuğu var.
Kocam bir akşam Cemal beyi eve getireceğini ve beni ona sunacağını falan anlatıyordu. Ben de kesinlikle cevap vermiyordum, ne evet ne de hayır diyordum. Biran önce kocamın sikmesini bitirip amımdan çıkmasını bekliyordum.
Bir kaç gün sonra kocam eve geldiğinde elinde bir şişe rakı ve meze niyetine yanında bir şeyler vardı.
“Hayrola?” dedim.
“Bu akşam kafam esti Gül… Gel beraber içelim.” dedi. “Çok kaliteli, güzel bir şişe rakı aldım. Bir iki meze filan koyuver masaya, kafaları çekelim seninle karıcığım.”
O güne kadar çok seyrek biradan başka hayatta ağzıma içki sürmemiştim. Yine de kocamı kırmamak için kabul ettim. Çilingir sofrasını kurdum, oturup ilk kadehleri tokuşturduk. Gerçekten dediği gibi yumuşak içimli, güzel bir rakıydı.
Bir kadeh, iki kadeh derken gecenin bayağı bir ilerleyen saatinde şişeyi birlikte yarılamıştık ve kafam iyice dönmeye başlamıştı. Kocam da öyle idi sanki. Bir ara benden kahve yapmamı istedi, kalkıp kahve yapmaya mutfağa gittim. Ben kahvelerimizi hazırlarken kapının zilini duydum. Kocam
“Ben açıyorum Gül. Kim bu saatte gelen acaba” diyerek kapıyı açtı. Seslerden anladığım kadarıyla gelen Cemal beydi.
“Gecenin bu saatinde ne işi var bu adamın?” diye geçirdim içimden önce… Ama içtiğim rakıdan çakır keyif olmuştum, sağlıklı düşünemiyordum. Herhalde kira ile ilgili bir konuyu konuşacaklar dedim. Aklımdan kocamın o akşamki anlattığı şeyler ile ilgili hiç bir şey geçmiyordu.
Cemal bey ve kocam muhabbet etmeye başladılar. Bir şişe rakı da misafirimiz getirmişti yanında. İkisi birlikte içmeye devam ettiler. İçki beni mahvetmişti. Ben kocamla ikimize hazırladığım kahveleri onlara bırakıp banyoya gittim. Sarhoş olmuştum, başım dönüyordu ve kusmak üzereydim. Vücudum ateş gibi yanıyordu. Elimi yüzümü yıkarken kocamın seslendiğini duydum,
“Gülüm, bakar mısın aşkım, bizim mezelerimiz bitti.” dedi. Salona gittim, masada boşalan tabakları alıp mutfağa götürdüm. Erkeklere meze hazırlarken arkamdan kocam geldi belime sarılarak yanağımdan öptü,
“Hazır mısın hayatım?” dedi. Şaşırmıştım,
“Neye hazır mıyım?”
“Bu akşam Cemal bey boşuna gelmedi buraya karıcığım.” dedi. “Sana söyleyip duruyordum ya, çocuk konusunda bize yardımcı olacak.”
Şok olmuştum. Kocamın suratına bir tokat atıp,
“Pezevenk herif, ne yaptığından haberin var mı senin? Hayır, istemiyorum!” diye tersleyip doğruca yatak odasına gittim. Üzerime geceliğimi giyip lambayı söndürdüm ve yatağa girdim. Yüzümü yastığa gömüp ağlamaya başladım.
Bir müddet sonra kocamın ayak seslerini duydum. Işığı yakmadan yatağa geldi ve beni okşamaya başladı. Güya beni başka bir erkekle sikişmem için ikna edecek. Başımı ona çevirmeden öfkeyle mırıldandım,
“Pezevenk herif… Boşuna beni okşayıp durma. Orospu değilim ben, başka bir erkekle sikişemem. Git o Cemal olacak herifi evine gönder.” Sözümü bitirir bitirmez arkamdan,
“Orospu olamayacak kadar güzel bir kadınsın sen Gül.” diyen Cemal beyin sesini duydum.
Doğrusu o ana kadar vücudumu okşayan ellerin kocamın elleri olduğunu sanıyordum. Sesini duyar duymaz kafamı çevirdiğimde beni okşayanın Cemal bey olduğunu anladım.
O an beni görmeliydiniz az kalsın bayılacaktım. Her yanım titriyordu. Kocam olduğunu zannederek söylediğim küfürlerin utancı, yabancı bir erkeği yatağımıza gönderen kocama duyduğum öfke… Karmakarışık oldum., Yüzümü yeniden yastığa gömdüm. Cemal bey sürekli sırtımı, omuzumu ve bacaklarımı okşuyordu.
“Oh, Gül, harikasın sen… Lütfen itiraz etme canım… Kendini bana bırak… Göreceksin, her şey harika olacak. Seni anne yapacağım bu gece… Kocan da istiyor bunu… Çok konuştuk. Rahatla, kendini bırak…”
Kendime o an şaşırdım kaldım, elin adamına hiç bir şey diyemedim. Elim ayağım birbirine dolaştı sanki, dilim tutuldu bir anda. Ama her yanım titriyordu. Altımdaki minik dantel külodu çıkarmaya çalıştığında direndim ama adam külodumu yırtarcasına çıkardı. Eli çıplak popomda geziyordu. Boynumu öpüyor, kulaklarımı yalıyor, yataktan kalkıp kaçmamam için de bir eliyle sırtıma basıyordu.
Beni yalaya yalaya popoma kadar geldi. Bacaklarımı açmamı istiyordu ama ben müsaade etmiyordum. Bayağı bir direndim ama en sonunda amıma dil atmaya başlayınca istemeden de olsa, refleksle bacaklarımı biraz araladım.
Aslında itiraf edeyim, kocam dahil ilk defa bir erkek amımı yalıyordu ve dahası hoşuma gitmişti ve amımın yalanmasından büyük bir zevk alıyordum. Adam iştahla dilini sulanan amımın içinde gezdirirken, ben zevk alma ve utanç duyma çelişkisiyle yüzümü yastığa gömmüş, olacakları bekler gibiydim.
Bütün bu olanlara nasıl izin verdim halen anlamış değilim. Cemal bey ne zaman soyundu, onu da bilmiyorum, yüzükoyun yatıyordum. Fazla sürmedi Cemal bey üstüme uzanarak yarağıyla amıma baskı yapmaya başladı.
O ana kadar yarağının boyutları hakkında bir fikrim yoktu. Ama beni domaltıp amıma sokmaya başladığında yarağının ne kadar kalın olduğunu hissettim. Sürekli iteklemesine rağmen kolay girmiyordu. Sadece yarağının kafası zar zor girebilmişti. Bacaklarımı ayırmıştım, ama hala kendimi kastığımdan ve direndiğimden bir türlü tam olarak sokamıyordu.
Bir ara durakladığında sokmaktan vazgeçtiğini düşündüm ve kendimi serbest bıraktım. O bunu bekliyormuş, aniden amıma yüklendiğinde içimin yırtıldığını sandım. Yarağının yarısından fazlası içime girmiş ve Cemal bey halen dışarıda kalan kısmını da amıma sokmaya çalışıyordu. Acıdan avazım çıktığı kadar bağırıyordum ki Cemal bey eliyle ağzımı kapattı.
Hayatımda böyle bir acıyı daha önce hiç yaşamamıştım. O kocaman yarak amımın derinliklerine kadar girip, orada bir yerlere çarptığında acıdan ölüyorum sanıyordum.
Cemal bey yarağını amımdan çıkarmadan beni yan çevirdi. O şekilde amıma sokup çıkarmaya devam etti. Çok sert ve hızlı sikmesine rağmen adam boşalmak bilmiyordu. Oysa kocam olsaydı şimdiye çoktan boşalırdı.
Ben canımın acısıyla bunları düşünürken, yatak odası birden aydınlandı. Kocam gelmiş ve ışıkları açmıştı. O anda kendimden utandım. Cemal bey hala bağırmamam için eliyle ağzımı kapatıyordu. Kocam Cemal beyin elini ağzımdan çekti ve dudaklarımdan öpmeye başladı.
O an kendimi tutamadım ve ağlamaya başladım. Cemal beyin amıma her kökleyişinde çığlık atıyordum. Amım müthiş ağrımaya başlamıştı ve sanki iyice genişlemişti. Kocama,
“Ne olursun yeter artık, çok acıyor.” dememe rağmen, kocam,
“Az kaldı Gül… Dayan karıcığım, sıkma kendini, bitiyor…” diyordu.
Bu esnada Cemal bey sürekli pompalıyordu. Bir ara yorulduğundan olsa gerek yarağını amımdan çıkarak sol bacağımı omuzuna alıp tekrar amıma sokmaya başladı. Sağ bacağımın üstüne oturmuş sol bacağımı omuzuna almıştı. O anda yarağını ilk defa doğru dürüst gördüm.
Yarağı kapkaraydı gerçekten. Çok vahşi görünüyordu. Kocamınki yanında kürdan kalırdı. Neden bilmiyorum yarağının her yanı beyaz bir sıvıyla kaplanmıştı ve ışıkta parlıyordu. Kan damarları parmak gibi kabarmış, patlayacak gibiydi.
Cemal bey o pozisyonda içime girdiğinde hepten mahvoldum. Köküne kadar amıma sokuyordu. Taşaklarının bile amıma çarptığını hissediyordum artık. O halde hem sikiyor hemde göğüslerimi okşuyordu. Kocam da dudaklarımı ve yanaklarımı öpüyor,
“Az kaldı, bitiyor bitiyor…” deyip duruyordu.
Yarım saatten fazla sikti Cemal bey beni o pozisyonda. Sonunda gelmek üzere olduğunu söylediğinde kocam omuzumdan aşağı bastırıyordu. Çünkü iyice hızlanmıştı ve çok daha sert sikiyordu ve ben adamın altından kaçmak için çabalıyordum resmen.
Amım mahvolmuştu, yanıyordu, parçalanmıştı sanki. Hem ağlıyor hem de bağırmaya çalışıyordum. Ama bu kez kocam ağzımı sıkıca kapatmıştı. Burun deliklerim kocaman olmuştu, zor nefes alıyordum.
Fazla sürmedi Cemal bey içime patladı, ama ne patlama, kasılmaları bitmek bilmiyordu. O an öyle bir oldum ki anlatamam. İçimde tuhaf bir şeylerin gezindiğini hissedebiliyordum. Amımın içinde öylesine bir yanma başladı. Kocam içime boşaldığında hiç böyle olmazdı.
Cemal bey az sonra amımdan yarağını çıkarttığında resmen bir boşluk hissettim içimde… Rahatlamıştım. Ama içim hem yanıyor hemde amım müthiş ağrıyordu. Elim ister istemez amıma gitti. Vıcık vıcık olmuştum. Sanki kasıklarımda, içerilerimde alevler yanıyordu.
Bir süre ağrının dinmesi için amımı ovdum durdum. Elimi amımdan çektiğimde şok oldum. Avucum kan ve spermle doluydu. Kocam da korktu o an. Cemal bey ise çok rahat bir şekilde,
“Bir şey yok. Sadece amı çok dardı, zorlayınca yırtıldı sanırım. Bir süre sonra bir şey kalmaz geçer.” dedi. Ben ağlamayı sürdürüyordum ve kocam beni dindirmeye çalışıyordu.
Cemal bey kalkıp duş almaya banyoya gidince kocamla yalnız kalmıştık. Ben yan yatmış dizlerimi kendime çekmiş bir halde yatıyordum. Kocamsa sürekli beni öpüp okşuyordu. Bu arada,
“Oldu bak, geçti bitti.” gibi laflar ediyor, beni çok sevdiğini falan söylüyordu. Bense acıdan onun söylediklerini yarım yamalak duyuyordum. Dakikalarca içimden bir şeylerin aktığını hissettim. O şekilde uykuya dalmışım.
Uyandığımda yatakta kocamla birlikte yatıyorduk. Cemal bey yoktu. Kalkmak istedim, ama zorla kalkabildim. Kalktığımda ise yatağın aşırı bir derecede kanla ve spermle batmış olduğunu gördüm.
O an kendimi direkt banyoya attım. Uzunca bir duş aldım. Amımı temizledim. İster inanın ister inanmayın dün gecenin kalıntılarını duş yaparken akıttım. İçimde halen Cemal beyin spermleri vardı.
Duş alıp kahvaltı hazırlamaya başladım, etrafı ve akşamdan kalan masayı toparladım. Bu arada kocam da kalkmıştı ve direkt yanıma geldi bana sarıldı ve öpmeye başladı. Çok sulu gözlüyümdür. Ben yine ağlamaya başladım. Her zamanki gibi, beni çok sevdiğini, asla pişman olmamam gerektiğini falan sayıklamaya başladı. Hiçbir şey diyemedim ona. Ben de ona sarıldım.
Kahvaltıdan sonra beni alıp yatak odamıza götürdü. Birlikte kanlı ve spermli çarşafı değiştirdikten sonra yatağa uzandık ve sevişmeye başladık. Amım dün gece Cemal beyin o iri yarağından dolayı iyice açılmış ve bollaşmış olmasına rağmen kocamın siki girdiğinde bile içim acıyordu.
Neyse ki kocamın sikmesi her zamanki gibi çabuk bitti ve hemen boşaldı içime. Ama anlayamadığım şey, dün gece Cemal beyin spermleri içimi neden yakmıştı? Yatakta bir süre bu konuyu konuştuk kocamla. Gerçi hep o konuştu, ben sadece kafamı sallayarak onay verdim, evet ya da hayır anlamında.
Aradan birkaç gün geçmesine rağmen gözümün önünden gitmedi o gece yaşadıklarım… Babam yaşında bir adamla nasıl seviştiğimi halen anlamış değilim. Yaklaşık bir hafta sonra eşim akşam eve geldiğinde bana,
“Cemal bey bu akşam yine gelecek.” dedi.
“Bu akşam neden geliyor? İstediğini almadı mı o gece?”
“Aşkım. O gece olan şeyi biz de istedik, unuttun mu? Hepimiz istediğimizi aldık işte… Adam hem seni özlemiş hem de seni hamile bırakma işini sağlama almak istiyormuş.” dedi.
O akşam kocamın dediği gibi Cemal bey geldi. Bu kez beni ikna etmek için rakı içirmelerine gerek yoktu. Üçümüz beraber anlaşmış gibi yatak odasına yöneldik. Kocam bizi izlerken belki iki saat boyunca sikti beni, üç defa boşaldı içime. İlk boşaldığında sanki spermler içime yapışıp kaldı. Bu sefer banyoya gidip amımı temizlediğimde hiç bir şey akmadı içimden.
Kısacası Cemal bey beni sikmek için her hafta gelmeye başladı artık… Cemal beyle karı koca gibi olmuştuk neredeyse… Bir değil iki tane kocam vardı. Onun geldiği geceler uzun uzun sevişiyorduk. O kocaman aletiyle beni hırpalıyor, zevkten zevke sürüklüyordu.
Cemal bey gittikten sonra halim kalırsa pezevenk kocam yanaşıyordu yanıma… Bizi sevişirken izleye izleye sikini kaldırmış, zevkten dört köşe ve azmış bir halde, bacaklarımı aralayıp sikmeye başlıyordu. Uyuyana kadar da kocamla sevişiyordum. Yaklaşık iki ay sonra hamile olduğumu öğrendim. Kocam ve ben buna çok sevindik.

İçimde buruk bir sevinç vardı. Doğacak çocuk belki kocamdan değildi, ama benim bir parçam olduğu kesindi. Onun için ben çok rahattım. Kocam da bunu baştan kabullenmişti zaten…
Cemal bey hamileliğimin beşinci ayına kadar beni sürekli sikti. Bazen kocam varken, bazen de evde ben yalnızken… Artık içime girerken duyduğum o korkunç acılar geçmiş, canavar sikine alışmıştı bedenim… Hatta korkunç zevk alıyordum o beni sikerken…
Bir yandan o her istediğinde altına yatarken, bir yandan da doğacak çocuğum için sevinçliydim. Doğum zamanı yaklaştığında hastaneye yattım. Sezeryanla çocuğumu dünyaya getirdim. İki gün hastanede kaldım, oradan doğru eve.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

beylikduzu escort sirinevler escort